ks

W odpowiedzi na potrzeby muzułmanów mieszkających w Małopolsce wydawnictwo Awerroes otworzyło swoje przedstawicielstwo w Krakowie.

Książki o tematyce związanej z islamem do kupienia w Centrum Muzułmańskim w Krakowie. Bez kosztów przesyłki z Wrocławia jak dotychczas!

Dostępne są książki z zakresu fundamentów oraz praktyki Islamu, życia proroka Muhammada (PzN), czasopismo As Salam, gry i publikacje dla dzieci oraz literatura dotycząca współczesnych problemów świata muzułmańskiego.

W naszym Centrum odbywają się cykliczne kiermasze, na których można nabyć książki. Informacje o najbliższym kiermaszu pojawiają się regularnie na stronie.

Istnieje możliwość umówienia się na odbiór książek indywidualnie poza kiermaszami lub w każdy piątek przed i po modlitwie w naszym Centrum.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres e-mail: info@islam-krakow.pl

Strona na faceebooku: https://www.facebook.com/pages/Ksi%C4%85%C5%BCki-muzu%C5%82ma%C5%84skie-w-Krakowie/685597058165853

Zgłoś wydarzenie

Wiesz o czymś ciekawym? Konferencji, książce, wydarzeniu i uważasz, że powinno to się znaleźć na naszej stronie. Napisz do nas! Formularz

Dane teleadresowe

ul. Sobieskiego 10/30
31-136 Kraków
info@islam-krakow.pl
www.islam-krakow.pl
Lider: Aisha
tel: +48 535 586 559

Newsletter

Zostaw swojego maila jeśli chcesz być na bieżąco informowany o wydarzeniach w Centrum Muzułmańskim w Krakowie.